семінар

Запрошуємо на <EPAM> University Programs

Запрошуємо студентів ХНУБА на презентацію освітньої ініціативи від провідної світової компанії з розробки програмного забезпечення <EPAM>.

На зустрічі буде представлена інформація про можливості для зростання, що надаються учасникам порграми <EPAM> University Programs, як краще підготуватися та пройти інтерв'ю.

Семінар відбуеться 2 березня 2018 р. о 10:00 в аудиторії 204 ХНУБА.

Tags: 

Запрошуємо на круглий стіл «Біржі криптовалют. Трейдинг та автоматизація процесів»

З метою інтеграції Харківського національного університету до міжнародного інформаційного простору з питань автоматизації процесів біржової діяльності кафедрою Економічної кібернетики та інформаційних технологій проводиться круглий стіл «Біржі криптовалют. Трейдинг та автоматизація процесів».

Круглий стіл проводиться за участю представників міжнародної компанії «EDinarcoin». На зустрічі планується обговорення наступних питань:

  • Історія створення криптовалют.
  • Види криптовалют.
  • Технологія блокчейн.
  • Системи майнингу.
  • Біржі криптовалют: переваги та недоліки.
  • Трейдінг як один з найризикованіших, але прибуткових бізнесі.

Початок проведення круглого столу 22 лютого о 9:30 в Залі засідань Вченої ради університету.

Tags: 

Запрошуємо на семінар "Нюанси управління проектами в IT"

24 січня 2017 р. о 11:00 в залі вченої ради університету (аудиторія 204) відбудеться семінар на тему "Нюанси управління проектами в IT". Семінар проводить компанія "Artjoker Digital".

Спікер: Роман Ратінов.

Запрошуються студенти спеціальності КН, ПТБД, ЕКб та інші.

Tags: 

Семінар компанії Allbau Software GmbH в Харкові

Семінар компанії Allbau Software GmbH в Харкові

4 квітня 2016 року на кафедрі Економічної кібернетики та інформаційних технологи відбувся семінар на тему «Вектори інноваційного розвитку будівельної галузі за допомогою BIM технологій», організований компанією Allbau Software GmbH.

Компанія Allbau Software GmbH, Німеччина, є генеральним партнером Nemetschek в Україні. Метою семінару було показати, як застосування сучасних BIM технологій в сфері автоматизованого проектування дозволяє досягти високих якісних показників.

Tags: 

Підписатися на RSS - семінар