Харків

Професії успішного майбутнього

Шановні абітурієнти!

Ось і пролунав останній шкільний дзвоник. 

Тепер школа і вчителі будуть згадуватися тільки як чудове і безтурботне дитинство.   

Tags: 

Розпочато реєстрацію учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2015

У 2014/2015 навчальному році І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування буде проводитися синхронно по всій Україні на одному наборі задач, як 1/8 фіналу студентської першості світу з програмування. Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості, команди всіх університетів кожної області мають зібратися на змагання в базових ВНЗ І етапу.

Tags: 

Розпочато реєстрацію учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

У 2013/2014 навчальному році І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування буде проводитися синхронно по всій Україні на одному наборі задач, як 1/8 фіналу студентської першості світу з програмування. Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості, команди всіх університетів кожної області мають зібратися на змагання в базових ВНЗ І етапу.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22 січня 2014 р. № 56 одним із базових ВНЗ для проведення І етапу (обласного) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування в Харківській області призначено Харківський національний університет будівництва та архітектури (ХНУБА), м. Харків.

І етап Олімпіади відбудеться у суботу 26 квітня 2014 р.

Також для участі у олімпіаді поза конкурсом запрошуються школярі, студенти технікумів, коледжів та інш.

Tags: 

Розпочато реєстрацію учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

У 2012/2013 навчальному році І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування буде проводитися синхронно по всій Україні на одному наборі задач, як 1/8 фіналу студентської першості світу з програмування. Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості, команди всіх університетів кожної області мають зібратися на змагання в базових ВНЗ І етапу.

Tags: 

Підписатися на RSS - Харків