Для заочників

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. ТВЗ-1 (осінній семестр, 2014-2015 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика (загальний курс)". Викладач Мерлак Олена Валентинівна. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання курсової роботи для студентів гр. ТВЗ-1 (весняний семестр, 2014-2015 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика (практикум)". Викладач Мерлак Олена Валентинівна. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки до виконання курсової робіти з дисципліни „Інформатика (загальний курс)” для спеціальності 6.092108 – "Водопостачання та водовідведення" для студентів заочної форми навчання (осінній семестр, 2014-2015 навчальній рік, для студентів гр. ВВЗ-1). Викладач Леуненко Олексій Володимирович. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки до виконання курсової робіти з дисципліни „Інформатика (загальний курс)” для спеціальності 6.092108 – "Водопостачання та водовідведення" для студентів заочної форми навчання (весняний семестр, 2014-2015 навчальній рік, для студентів гр. ВВЗ-1) з дисципліни "Інформатика (загальний курс)". Викладач Леуненко Олексій Володимирович. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. ГВЗ-1 (осінній семестр, 2014-2015 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика (загальний курс)". Викладач Литвиненко Євген Миколайович. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. ГВЗ-I (весняний семестр, 2014-2015 навчальній рік) з дисципліни "Техніка користування ЕОМ". Викладач Литвиненко Євген Миколайович. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. МЗ-I (весняний семестр, 2014-2015 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика". Викладач Литвиненко Євген Миколайович. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання курсової роботи для студентів гр. ТЗс-1 (осінній семестр, 2015-2016 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика (практикум)". Викладач Литвиненко Євген Миколайович. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. ТВЗс-1 (осінній семестр, 2015-2016 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика та основи системного аналізу". Викладач Мерлак Олена Валентинівна. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. МОЗ-60 (осінній семестр, 2015-2016 навчальній рік) з дисципліни "Інформаційні системи управління організацією". Викладач Мерлак Олена Валентинівна. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. МЗ-II (осінній семестр, 2015-2016 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика". Викладач Литвиненко Євген Миколайович. Завантажити тут (PDF).

Методичні вказівки для виконання контрольної роботи для студентів гр. ТВЗ-II (осінній семестр, 2016-2017 навчальній рік) з дисципліни "Інформатика та основи системного аналізу". Викладач Мерлак Олена Валентинівна. Завантажити тут (PDF).

Tags: