2 березня 2018 р відбувся круглий стіл компанії «EPAM Systems» та кафедри КНІТ

Питанням освітньої ініціативи від провідної світової компанії з розробки програмного забезпечення був присвячений круглий стіл, проведений кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій 2 березня 2018 року.

На зустрічі були присутні студенти та викладачі факультету економіки та менеджменту, в.о. завідувача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій та представники інших спеціальностей ХНУБА.

На початку круглого столу представник міжнародної компанії «EPAM Systems» Денис Гриньов виступив з доповіддю за тематикою «EPAM University Program». На зустрічі була представлена інформація про можливості для зростання, що надаються учасникам порграми <EPAM> University Programs, як краще підготуватися та пройти інтерв'ю.

Головна думка, яку хотів доповідач донести аудиторії, заключалася в тому, що сучасний світ не стоїть на місці і зміни впроваджується кожного дня. Сьогодні достатньо лише декілька кліків для того, щоб споживач зміг задовольнити свої щоденні потреби. Але яка кропітка робота стоїть за цими натисканнями! Доповідач наголосив на важливості комунікації та постійного навчання.

Слухачі круглого столу змогли дізнатися більше про переваги роботи в ІТ-галузі та можливості для молодих спеціалістів. Презентація, що пройшла після вступної частини, вразила слухачів фактами швидкого зростання, які відкриті перед молодими фахівцями.

Випускники спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 126 «Інформаційні технології та системи» Харківського національного університету будівництва та архітектури, яких випускає кафедра комп’ютерні науки та інформаційні технології мають можливість пройти тестування та стати співробітником компанії.

Обговорення тематики доповіді відбувалося в дружній, діловій атмосфері, а доречні жарти та яскраві приклади зробили атмосферу заходу надзвичайно теплою.
На завершення круглого столу учасники одностайно висловили задоволення його результатами та необхідність подальших заходів цього формату. Найактивніші учасники круглого столу отримали подарунки від представників міжнародної компанії «EPAM Systems».

Фотографії можна переглянути тут: https://drive.google.com/drive