Екскурсія групи КН-31 до офісу ІТ-компанії EPAM

З чого починається кар'єра програміста? Із співбесіди в компанію, яка дає значний заробіток, нові знання і можливість розвитку.18 квітня студенти третього курсу кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій відівідали екскурсію в офіс провідної ІТ-компанії EPAM.

Нещодавно компанія EPAM проводила в нашому університеті презентацію. Головною темою був слоган «Why EPAM?», чому ж саме EPAM?

Екскурсію проводила Анна Шкет (Hanna Shket) – HR-manager (Associate Human Resource Specialist) компанії EPAM. Провівши вступну лекцію, Анна розповіла студентам про правила проведення співбесіди в ІТ-компанії, про те, чим же займається EPAM і яких співробітників вони раді очікувати в своєму колективі.
Як же «кипить» офісне життя в ІТ-компанії?

Стереотип перший – «робота на одному місці». Хто стверджує, що робота програміста нудна й одноманітна? Ви просто не знаєте, як працюють програмісти в компанії EPAM! Це механізм, який працює краще, ніж годинник: робоча зона, відкритий простір для відпочинку, де є все - від смачного чаю до музичних інструментів, настільного тенісу та тренажера для занять спортом.

Стереотип другий – «програмісти - це інтроверти». «Командна робота, контакт із замовниками, щоденні обговорення - без спілкування Вам не обійтися» - стверджує Анна Шкет. Цікаво зауважити, що корпоративне спілкування всередині компанії в онлайн-режимі йде англійською мовою.

Стереотип третій – «синці під очима, відповідальний погляд». А це вже зовсім не міф, як і "В IT немає нічого неможливого!" - можливо практично все, але дуже часто у замовника може не вистачити грошей на неможливе.

Це була цікава екскурсія про тонкощі майбутньої професії. Дякуємо, EPAM!

 

Студентка групи КН-31, Лаврененко Софія

Tags: